Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kultura

@90210 (16.06.2018 22:32): Tak pre mňa sú prvé tri Monkey Islandy kultové - hlavná téma, Lechuckova téma, Largo Lagrande, Elaine, močiary a Voodoo Lady. Pre mňa to bolo vždy časť tej atmosféry, najmä v tom ako bola tá hudba vo väčšine lokalít pohodová a nie epická alebo ambientne vážna, ale ani nie nasilu komická (okrem zvučiek Stanových obchodov).
@90210 (15.06.2018 16:41): Ono ako píšem, tak tá tvorba posledných cca 15-20 rokov pred príchodom Schnaussa ani za nič nestojí, takže si o nič neprišiel. Albumy chŕlili skôr kvantitatívne, než kvalitatívne.
@Tulareanus (15.06.2018 14:20): Popravde jsem myslel, ze to zabalili, kdyz pred par lety zemrel Edgar Froese, ale evidentne v tom chrleni pokracuji dal. Mam asi 20 giga jejich alb btw, slysel jsem za ta leta tak 20-30 max.
Ono je to chlapci jednotné číslo Tangerine Dream. :) Tá kapela šla pred rokmi veľmi hlboko do stratena, kým do nej neprišiel Ulrich Schauss, ktorý je sám o sebe veľmi počúvateľný na poli elektroniky. Na poslednom albume Tangerine Dream je cítiť jeho vplyv, je to sviežejšie a podaril sa im aj cover Stranger Things Theme.
@90210 (15.06.2018 11:34): Takový automat bych rád slyšel, zní to (ToyTree) fantasticky a převyšuje to tvorbu v žánru za posledních 30 let. Moderní Kraftwerk. Nebo GTA V a skvělé OST od Tangerine Dreams.
@90210 (15.06.2018 10:25): Do práce neberu sluchátka :).

Herní hudba je často skvělá, zvláště v posledních letech, takže tam je stále co objevovat (než se pouštět do mixů 90. let :)).
@Zx Atari 500 (14.06.2018 20:25): Já z ní byl strašně zklamaný hned jak jsem ji měl možnost vidět a pokaždé se v tom utvrzuji, když to někde zahlédnu. Zklamalo mne úplně vše - už ta první příšerná přestřelka, herecké obsazení (mimo Glovera), děj, lokace.. Hořké zklamání trvající.. jak je to vlastně staré, 20 let a víc???
@Gordon (14.06.2018 18:40): U tebe si kolikrát nejsem jistý, jestli danou věc myslíš vážně nebo si jen děláš legraci, ale teď jsem si rozhodně jistý - vtipkuješ :-) Takhle zmršit to, co nabízela jednička, to se hned tak nepovede.
@Gordon (14.06.2018 11:46): Mozna se k tomu nekde na hotelu po pulnoci nebo v letadle dostanu, ale spatnej vlastne vubec nebyl treba tolikrat zatracovanej Predator 2. Z dnesniho pohledu je to docela pecka, byt Danny Glover uplne nemel na to byt leading actor.
@FildasCZ (13.06.2018 22:38): no jo Vetřelec to jiný film ale jako sci-fi vysvětlující původ vzniku vetřelce je to dost dobré. Za mě palec nahoru. Klasického vetřelce už moc nemusím. Jako rád se na to znovu podívám ale to je takové sci-fi, no....však víš. :) Jako Vetřelec má stále svou kvalitu ale beru ho spíše jako akční film v kulisách budoucnosti, než jako sci-fi film.
Minulý rok sa objavil nízkorozpočtový sci-fi thriller The Endless. Videl to niekto? Referencie sú dobré a trailer tak isto.
@strejdafido (11.06.2018 22:47): Tak to já právě v létě chodím rád, méně lidé a tím daný žádný velký hluk, více prostoru a teplotou myslí leda tak nějaké IMAXy.

Ale je škoda, že Shoplifters a Climax půjdou až na podzim.
odkaz - Do kina se v létě nikomu nechce, jelikož by lidi vylezli ven a rozdíl skoro 20ti stupňů by jim přivodil angínu :-) A hlavně proto, že ještě není další díl Vetřelce :-(
tak oprava ... pojedeme rychlikem kvuli wifine abychom si nebrali ve stredu dovol a meli rychlikovou-homeoffice ...
Mám tu dva lístky na páteční Arcade Fire, na které se bohužel nakonec nedostaneme. Měl by někdo zájem? Se slevou. Předání v Praze nebo Brně.
Kdyžtak do PM.